Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Pomoc pogorzelcom - pożar domu w Cisewie

16 marca 2021 r. w Cisewie (12 km od Stargardu) woj. Zachodniopomorskie doszło do tragedii

Wybuchł pożar, który pozbawił Panią Joannę Jarząbkowską oraz jej męża i syna dachu nad głową oraz wszystkiego, co znajdowało w budynku. W płomieniach stanął poniemiecki dom, który zamieszkiwały trzy rodziny. Początkowo zaczęło się palić w pomieszczeniu gospodarczym, następnie płomienie przeszły na dom mieszkalny. Mimo sprawnej i szybkiej akcji ratowniczej mieszkanie Pani Joanny zostało całkowicie zniszczone. W pożarze spłonęło poddasze mieszkalne oraz całe poszycie dachowe. To co uratowało się przed płomieniami, zostało zniszczone przez wodę.

Rodzina straciła niemal wszystko. Na szczęście nie ucierpieli na zdrowiu, a na ten trudny czas znaleźli schronienie u mamy Pani Joanny. Obecnie w oczyszczeniu miejsca po pożarze pomagają sąsiedzi i przyjaciele.

Gorąco apelujemy o pomoc – w tej chwili finansową. Niezbędna jest w tym momencie wymiana dachu oraz generalny remont mieszkania. W drugiej kolejności będziemy zbierać dary rzeczowe, jednak w tym momencie, dopóki mieszkanie nie zostanie wyremontowane, nie ma ich gdzie gromadzić.

Dary zbierane są na konto Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej:

  • 54 1240 1994 1111 0010 3162 7042 z dopiskiem „Pomoc pogorzelcom – Joanna Jarząbkowska”
  • Zebrane dary w całości zostaną przekazane na potrzeby rodziny Jarząbkowskich, związane z odbudową i wyposażeniem domu po pożarze.

Za każdy dar serca w imieniu poszkodowanej rodziny – serdecznie dziękujemy!

 

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij