Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Stargard Szczeciński: kichaj na przeziębienie

5 lutego filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Stargardzie Szczecińskim zaprasza na spotkanie pod hasłem Zapomniane zasady zdrowego stylu życia.

Wykład będzie traktował m.in. o odporności. Taka wiedza bardzo się przyda, zwłaszcza o tej porze roku, jaką mamy za oknem. Zimowa aura sprzyja przeziębieniom. Kiedy już dopadnie nas infekcja, mamy zwyczaj „pocieszać się” chociażby słodyczami, a to tylko pogarsza sprawę.

– Na wstępie przypomnę tzw. osiem zasad zdrowego stylu życia. Są to m.in. dieta, aktywność fizyczna, odpoczynek. Będę mówić o tym, w jaki sposób się odżywiać, by organizm sam się bronił przed infekcjami – mówi prelegentka Urszula Rusin, kierownik filii ChSCh w Stargardzie Szczecińskim.

Spotkanie odbędzie się w środę, 5 lutego, o godzinie 16:30 w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie Szczecińskim, przy ul. Szczecińskiej 17. W programie oprócz wykładu będzie degustacja smacznych i zdrowych potraw wegetariańskich. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij