Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Stargard Szczeciński: przyjdź i gotuj zdrowo

Już w najbliższą niedzielę, 11 października w siedzibie stargardzkiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) odbędą się warsztaty zdrowego gotowania. Wolontariusze zapraszają na praktyczną naukę przyrządzania pysznych zdrowych pasztetów i kotletów.

Zdrowa dieta to najlepsza profilaktyka przed chorobami cywilizacyjnymi, m.in. otyłością, cukrzycą, a nawet nowotworem. Podczas warsztatów kulinarnych wolontariusze pokażą, jak przygotować zdrowe pasztety, pasty kanapkowe i kotlety. Uczestnicy zajęć dowiedzą się także, jak stopniowo wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe do swojego życia. Warto przyjść, wziąć ciekawy przepis i zaskoczyć bliskich nowym daniem w domowym menu.

Zajęcia Szkoły Zdrowego Gotowania odbędą się w niedzielę, 11 października, o godzinie 16 w lokalu przy ul. Brzozowej 2 w Stargardzie Szczecińskim. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij