Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Stargard Szczeciński: pyszne danie na kolację, obiad i śniadanie

Szkoła Zdrowego Gotowania prowadzona przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Stargardzie Szczecińskim zaprasza na kolejne spotkanie. Tym razem każdy będzie mógł zaprezentować swój własny przepis na danie wegetariańskie! Początek 24 marca, o godz. 17.30, jak zwykle przy ul. Brzozowej 2.

Szkoła Zdrowego Gotowania to przede wszystkim pokazy przyrządzania i degustacje potraw wegetariańskich. Oprócz tego na zajęciach mowa jest o zasadach zdrowego stylu życia, w tym odżywiania.

– Na najbliższe spotkanie zapraszamy zarówno tych, którzy chcą się pochwalić i podzielić swoimi zdolnościami kulinarnymi, jak i tych, którzy chcą się czegoś nauczyć – mówi Urszula Rusin, szefowa filii ChSCh w Stargardzie Szczecińskim. – Chętni mogą przynieść nie tylko swoje przepisy, ale też gotowe dania. Na spotkaniu pokażemy również przepisy na sałatki oczyszczające organizm – dodaje.

Celem Szkoły Zdrowego Gotowania jest poprawić kondycję i zdrowie jej uczestników. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Szkoła Zdrowego Gotowania
Najbliższe spotkanie: 24 marca (sobota), godz. 17.30
Stargard Szczeciński, ul. Brzozowa 2 (siedziba filii ChSCh)

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij