Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Stargard

Stargard Szczeciński: sposób na prosty, szybki, zdrowy, tani obiad

20.02.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Stargardzie Szczecińskim w najbliższym czasie zapraszają na dwa spotkania, podczas których dowiemy się, jak przyrządzić tani, smaczny i przede wszystkim zdrowy obiad dla całej rodziny.

W niedzielę, 23 lutego w lokalu przy ul. Brzozowej 2 odbędą się warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania. Prowadząca zajęcia kierownik filii ChSCh w Stargardzie Szczecińskim, Urszula Rusin, pokaże jak przyrządzić pyszny pełnowartościowy, wegetariański obiad. Na koniec odbędzie się degustacja przygotowanych potraw.

– Zaletą będzie szybkość przygotowania posiłków – mówi Urszula Rusin. – Wbrew utartej opinii, naprawdę niewiele trzeba, by przyrządzić wegetariański obiad. W zupełności wystarczy to, co każdy z nas ma w swoim kuchennym zapleczu. Będziemy tworzyć posiłki z roślin strączkowych, warzyw, kasz, makaronów.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 15.

Z kolei 26 lutego, w środę wolontariusze ChSCh zapraszają mieszkańców Stargardu Szczecińskiego na wykład nt. przygotowywania posiłków. Podczas zajęć będzie mowa m.in. o tym, jak komponować posiłki, aby były pełnowartościowe; jakie produkty ze sobą łączyć, jak je łączyć i ile jeść. Środowe spotkanie odbędzie się o godzinie 17, w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie Szczecińskim, przy ul. Szczecińskiej 17.

Wstęp na powyższe spotkania jest bezpłatny.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

3 718 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Stargard
Kochanowskiego 24
73-110 Stargard

Nr konta bankowego:
94 2030 0045 1110 0000 0293 3730

Kierownik: Urszula Rusin
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 690 180 229

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij