Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Stargard Szczeciński: spotkanie dla aktywnych i nie tylko!

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) ze Stargardu Szczecińskiego znani są z wielu akcji dobroczynnych. Teraz ruszają z nowym projektem. Spotkanie organizacyjne już 19 lutego. Wstęp otwarty dla wszystkich!

Przyjdź, zacznij realizować swoje plany, spełniać marzenia, po prostu myśleć o sobie. Powiedz, co chciałbyś robić w wolnym czasie: kurs zdrowego gotowania, wyszywanie, majsterkowanie, wspólne wycieczki, prowadzenie kursów komputerowych, robienie makijażu? Nie siedź w domu, przyjdź i poznaj ludzi, którzy mają podobne, albo i całkiem inne zainteresowania – zachęcają organizatorzy spotkania. I gwarantują, że będzie ciekawie.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają czas i szukają alternatywy dla siedzenia w domu – mówi Urszula Rusin, kierownik filii ChSCh w Stragardzie Szczecińskim. – Może ktoś czuje się samotny? Niech przyjdzie! Albo wcale nie czuje się samotny, ale chce podzielić się swoją pasją, zarazić nią innych? Na takie osoby również czekamy! Zapraszamy wszystkich – zarówno kobiety jak i mężczyzn, bez względu na wiek, którzy chcieliby wyjść z domu, zapomnieć o swoich problemach. Tych, którzy chcą zapełnić ciążącą im pustkę, podzielić się czymś, albo czegoś się nauczyć.

Wolontariusze zapraszają tych, którzy chcieliby miło spędzić wolny czas.

– Nie siedźmy, wyjdźmy z domu, niezależnie od pogody, nawet jeśli nie mamy własnych pomysłów – zachęca Urszula Rusin.

Początek spotkania dla aktywnych i nie tylko już w środę, 19 lutego, o godz. 16 w lokalu przy ul. Brzozowej 2. Na gości będzie czekała herbata i poczęstunek Uczestnictwo jest bezpłatne.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij